День 10

Курс-Марафон «ЗДОРОВ'Я та ЦИГУН»

[БА ДУАНЬ ЦЗИН]

1-й дуань

То Тянь (Підпирати Небо) - 1 дуань 

Для регулювання потрійного обігрівача.

Теорія. Сань Цзяо – поняття, що існує в китайській медицині. Поширений переклад з англійської – “потрійний обігрівач”. Більш близький до китайського – “Три печі” або “Три вогнища”.

Верхній, Середній і Нижній обігрівачі відповідають відповідно за живлення, дихання і виділення.

Вважається, що неправильний розподіл та плин енергії в трьох обігрівачах є причиною порушення циркуляції Ци в інших органах.

Під час виконання першої вправи відбувається розігрів кожної з цих трьох енергетичних зон за рахунок Ци знизу догори по передньосерединному екстра-меридіану.


Техніка виконання. В граничній фазі – руки підняті, долоні повернуті догори. Хребет випрямлений, натягнутий але не напружений. Руки, ніби підтримують Небо, а ноги – Землю. За рахунок цього людина витягується-розтягується і стає провідником, здатним об`єднувати-проводити через себе Небо і Землю.


Дія та ефект. Виконання вправи збільшує об`єм легень, активує кровообіг і циркуляцію енергії по внутрішнім органам. Підвищується рухливість і гнучкість м`язів. Попереджує захворювання і області плечей і шиї.


Докладніший розбір комплексу Ба Дуань Цзин (“8 шматків парчі”) на заняттях курсу-марафону “Ци-Гун. ЗАКОНИ ЗДОРОВ`Я” - wulin.kiev.ua

Або в он-лайн - https://wulin.kiev.ua/online_promo/