Пам'ятка для групи "ОСНОВА"

регулярні заняття в клубі УЛІНЬ

Клуб «УЛІНЬ»

1. Пам'ятка для тих, хто займається

2. Умови оплати


ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗАЙМАЄТЬСЯ В КЛУБІ «УЛІНЬ»

1. Практика в клубі «У-Лінь» є цілковито добровільною. Ви розпочинаєте і завершуєте неї за власним бажанням. Окрім випадків, коли ви завершуєте навчання за рішенням інструктора. :)


2. Ми не займаємось релігійними культами, моленнями тощо. Тому, займаючись у нас не потрібно нікого «обожествляти» або «уявляти». Не потрібно зводити до «кумирів» інструктора чи тренера. При цьому немає необхідності відмовлятись від свого поточного світосприйняття, політичних уподобаннь або сповідання. Головне, утримуватись від проповідування серед учасників курсу. :)


3. Удосконалення в наших групах залежить перш за все від вашої праці – постійної практики самої людини безпосередньо, а не від чудес.


4. Розпочинаючи практику краще не містифікуйте. Чим більше ви будете відходити в світ містифікацій, енергій і сублімацій, тим далі ви будете від дійсно живої та правильної практики. Про це ми говоримо вже з першого заняття.


5. Рухатись по етапам практики слід поступово, одне за одним вирішуючи базові завдання – оздоровлення, покращення комфорту життя, підвищення працездатності, гармонійності і тд. Не ставте собі якихось захмарних цілей, вичитаних в книжках. 


6. Правильна практика має підживлюватись не фанатичною довірою, а вивченням джерел і трактатів, перепровіркою, дослідженням і критичним конструктивним уважним поглядом на все що відбувається і промовляється. Та, не підживлюйте своє ВВВ (відчуття власної величі) бажанням посперечатись з інструктором, тренером, учасниками. Ми за комфорт, за атмосферу відкритості.


7. Хто б і що вам не говорив, напрацьовуйте і спирайтесь на свій власний досвід. Разом з тим знаходьте собі час на роздуми, звежене обмірковування та перевірку. Але ж стороніться «духовного туризму» та бігання від одного до іншого. Поважайте працю і вклад тренера чи інструктора. Озвучуйте результати своїх сумнівів і пошуків шановливо, з повагою. Оволодійте базою і вирішуйте, наскільки практика "ваша", наскільки інструктор "ваш", наскільки товариство "ваше", щоби присвячувати цьому свої час, кошти, енергію та увагу.


8. Не поспішайте в гонитьбі за результатами. Справжні осяяння та досягнення напрацьовуються повіііііільним, але стабільним ростом. Правильна практика сприяє загальному оздоровленню, але у випадку серйозних захворюваннь або загостреннь, необхідна кваліфікована лікарська консультація та допомога. Більшість практик проходять в вертикальному положенні тіла і тому людям з артритами та артрозами нижніх кінцівок (колінні, тазово-стегнові та гомілково-ступеневі суглоби) заняття Ба Дуань Цзин в повному обсязі не рекомендуються, так як ви будете постійно спричинювати осьове навантаження на суглоби. Також заняття заборонені людям з психічними захворюваннями.


9. Які б фінансові складнощі у вас не стались, ми категорично проти використання останніх коштів або продажу власності задля оплати занятть. Якщо ситуація складна, то зробіть перерву у відвідуванні занятть, відновіть нормальне положення справ і тільки після цього повертайтесь до групи. Вартість занятть має бути посильною для бюджету і не спричиняти до того, що гроші на заняття вилучаються з критичних для сім’ї сфер життя – харчування, житло і тд. Тим паче, що ми за розвиток руху. Вартість занятть менша аніж вартість занять в фітнес-клубах у тренера. Окрім того, у нас є купа знижок для пенсіонерів, сімейних пар, ветеранів АТО. А також, нормальне людське розуміння в багатьох ситуаціях. В особливих ситуаціях у нас особливий, індивідуальний підхід та розуміння. Та, не піддавайтесь омані та звабам знецінювати, девальвувати час, енергію, сили та працю вкладену інструктором та тренером в діло, до якого ви долучились.


10. Стороніться ривків в практиці. Краще займатись менше, але частіше, аніж один раз увесь день, а інші дні тижня – не займатись. Якщо ви відчули помітні результати від практики, ви можете порекомендувати заняття своїм рідним, близьким, знайомим, поділитись у соц-мережах. Але не варто бути нав’язливим та надокучливим. Людина сама має вирішити підходить їй практика чи ні.


11. Перш за все, ми за те, щоби любити життя у всіх його проявах і досліджувати можливості та варіанти гармонійного (але при цьому адекватного енергообміну) співіснування: людини-людини, людини-держави, людини-суспільства, людини-природи, людини-всесвіту.
Вєчно ваш, Андрій Марченко :)

Інструктор клубу «У-ЛІНЬ» (Бровари та Київ)


Основні домовленості

Умови та Оплата

Про оплату і участь